ЗАГАЛЬНІ НОВИНИ ТЕАТРУ

8 Мар. 2018 г.

НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ ТА ВЕЛИКОГО РІЗДВА

В кінці січня 2018 року театр завершив роботу над двухсерійною стрічкою "НАПЕРЕДОДНІ НОВОГО РОКУ ТА ВЕЛТКОГО РІЗДВА". Ознайомитися з нею можна за посиланнями http://www.krilaangel.net/437137115 або https://youtu.be/trolRdF_Yik. Гарного всім перегляду.

27.01.2018 року. АНОНС ФІЛЬМУ "НАПЕРЕДОДНІ НОВІОГО РОКУ ТА ВЕЛИКОГО РІЗДВА"

Генеральний продюсер фільму: ЮРІЙ ТИМОФЄЄВ.
Продюсер фільму: АНДРІЙ ІВАНОВ.
Режисер-постановник: АНАСТАСІЯ ШУЛЯК.
Дата виробництва: ЛИСТОПАД 2017 - СІЧЕНЬ 2018.

РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ

РУСАНІВСЬКІ НОВИНИ ТЕАТРУ

23 Сен. 2017 г.

АКТИВНИЙ КРЕАТИВ МОЛОДІ - ПІДСТАВА ДЛЯ УСПІХУ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Як показала практика, інтерес шкільної молоді Русанівки до програми "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ" не був спонтанним та випадковим. 22.09.2017року учні основних шкіл острову продовжили роботу над цією програмою (під керівництвом представників самоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , в роботі якій приймає участь і театр). На цей раз вони планували ресурси, необхідні для реалізації обраних на попередньому етапі заходів. Крім того, шкільні активісти розподіляли зазначені заходи по дням (у підсумку був запроектований цілий промо-фестиваль, що має відбутися з 8 по 11 жовтня цього року включно). Побажаєио творчій молоді успіху та підтримуємо її своєю присутністю на заходах. Фестиваль відбудеться в різних місцях Русанівки, але підсумковий захід (концерт "ВІДНОВИМО РУСАНІВКУ РАЗОМ") планується в ЄКЦ "КРАКІВ" (11 жовтня , починаючи з 18.00).

13 Сен. 2017 г.

ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ ПІДТРИМАЛА МОЛОДЬ РУСАНІВКИ

13.09.2017 року за участю представника шоу-театру "Крила Ангела" відбулася чергова (друга) зустріч самоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" із шкільним самоврядуванням Русанівського мікрорайону. На нараді були присутні активісти гімназії №136, загальної середньої школи №137 та Русанівського ліцею. Учні разом із дорослими спільно виробили загальну модель промо-акцій щодо громадських проектів в межах програми "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ м.КИЄВА, 2018" . Ідея участі молоді в процесах розвитку рідного міста настільки зачипила школярів, що вони виявили бажання, як висловилася одна з дівчат-активісток, "займатися будь-яким шухером (в хорошому розумінні - Примітка сайту), крім голодування". А "шухера" (тобто заходів) планується багато, так що до роботи, шановні, і сім футів вам під килем.

25 Авг. 2017 г.

ТЕАТР - ОДИН ІЗ ЗАСНОВНИКІВ НОВОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ

В серпні цього року відбулася значна історична подія: в Русанівському мікрорайоні (м. Київ, Дніпровський район) утворилася громадська ініціатива - самоврядна ініціативна група "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ". Це дійсно значна подія, оскільки Русанівка (хто не знає) - спальний район, і до цього часу особливої громадської активності не виявляв. Метою створення групи стало створення та просування громадських проектів, а серед її засновників (крім директорів та керманичів місцевих компаній, керівництва місцевого органу самоорганізації населення, адміністрації Європейського культурного центру "КРАКІВ", інших небайдужих жителів острову) був помічений і представник нашого театру (він же один з представників КНУБА). Чималу підтримку новоутвореній платформі здійснив місцевий депутат, перший заступник постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олесь Вікторович Маляревич, який зрештою увійшов до складу групи як повноцінний її учасник. А головним каталізатором події стала міська програма "Громадський бюджет участі м.Києва". Саме ця програма дозволить реалізувати багато задумів активної громадськості (поза межами чиновничої бюрократії). Будемо сподіватися на успіх, адже кожен такий приклад є цеглиною в розбудові сильної та незалежної держави України.