МАТЕРІАЛИ 2013 РОКУ

11 авг. 2017 г.

https://www.youtube.com/watch?v=bUEE3iVZmK8&list=PLqlOYGuieO9UUvpBPjYvEo1ipXVqdq9xx&index=16

11 авг. 2017 г.

https://www.youtube.com/watch?v=Oi040CI7gIs&list=PLqlOYGuieO9UUvpBPjYvEo1ipXVqdq9xx&index=2&t=1478s

11 авг. 2017 г.

https://www.youtube.com/watch?v=PMfcgx8n22Y&t=4s&list=PLqlOYGuieO9UUvpBPjYvEo1ipXVqdq9xx&index=20

11 авг. 2017 г.

Ю. ТИМОФЄЄВ, голова СВБМ КНУБА, к. т.н., доцент

       КОЖНА весна в КНУБА починається цікавими громадськими подіями особливої суспільної значущості. В минулому році — це був фотоконкурс. Цей рік ознаменувався виставкою художніх робіт студентів та співробітників вузу. Виставка відбулася 15 березня в головній читальній залі нашого закладу. Організаторами її стали: бібліотека КНУБА, Служба волонтерства, благодійництва та милосердя КНУБА і шоу-театр будівельного факультету       "Крила ангела", за плечима яких достатньо успішно проведених спільних заходів.

         На виставці були представлені художні твори — картини, ікони, вишивки й ін. творчі роботи. За кожною такою роботою відчувалася нестандартність автора, його особистий світ почуттів, думок, вражень. Приємно відзначити, що учасники виставки не залишились без уваги, кожен отримав подарунки. Як зазначив у своєму виступі проректор з навчальної та навчально-виробничої роботи КНУБА Авксєнтьєв Максим Юрійович, він був приємно здивований достатньо високим рівнем підготовки виставки та різноплановістю представлених на ній творів.

         Гості та учасники виставки із задоволенням прослухали півторагодинний концерт, організований силами шоу-театру «Крила ангела». Зі своїми номерами виступили: доцент кафедри основ архітектури С. В. Сьомка, випускник архітектурного факультету С. Головач, студенти А. та Н. НевпрягаД ЖурикК. МаргулецьТ. Кайтанюк. У концерті взяв участь почесний гість, професор кафедри міського будівництва, академік інженерної академії України Є.О. Рейцен, який прочитав свої поетичні твори різних літ. Як завжди, на висоті були звукорежисери театру В. Вильчинський та Д. Пугач, що обслуговували захід. На жаль, через хворобу та навчальну зайнятість не змогли взяти участь в акції багато акторів театру: А. Насонова, Т. Білинська, Д. Селіванова, В. Масло, А. Коржова, І. Котлярова, В. Василієв, Д. Муліш, О. Сичова, Д. Гадайчук, О. Мальцев, В. Гук…

        У рамках виставки проводилася й благодійна акція на користь онкохворих дітей. Всі зібрані кошти спрямовані виключно за цільовим призначенням. 

https://www.youtube.com/watch?v=Jl5wC7h6C0w&list=PLqlOYGuieO9UUvpBPjYvEo1ipXVqdq9xx&index=19