10 авг. 2017 г.

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ "СТОП-КАДР" (передрукування матеріалів 2012 року)

Ю.Тимофеєв, доцент, продюсер   

    На початку березня завершився фотоконкурс "Стоп-кадр", і в перший день весни відбулася церемонія нагородження переможців. В урочистій обстановці зустрічали гостей та учасників конкурсу його організатори: колектив бібліотеки (директор Н.І.Хілобоченко) та співорганізатори – служба волонтерства, благодійництва та милосердя, очолювана Ю.Е.Тимофєєвим при підтримці ректорату та профкому університету (голова А.С.Ваколюк). Велике спасибі за допомогу і декану архітектурного факультету О.В.Кащенко.

    Метою конкурсу було зацікавити й об'єднати людей небайдужих, які через об'єктив фотоапарату вміють зупинити мить, людей невгамов них, талановитих.

    Поважному журі у складі: декана аріхітектурного факультету – О.В.Кащенка, доцента кафедри малюнку і живопису – В.А.Малиновського, доцента кафедри прикладної математики – О.В.Гордої було не просто у визначенні кращих фоторобіт, їх було більше двохсот. Роботи всіх 27 учасників порадували художнім баченням навколишнього світу, увагою до людей і життя, творчим підходом, гумором. Саме тому було вирішено відмітити абсолютно всіх учасників, розширити перелік номінацій.

    Привітати учасників і гостей фінального вечора прийшли солісти шоуте атру будівельного факультету "Крила ангела" (продюсери, доценти Н.І.НікогосянЮ.Е.Тимофеєв, художній керівник І.Котлярова), відомий глядачам ще з часів серії "Прокинься і співай". Хочеться відзначити не лише ведучих акторів колективу Іванну КотляровуАнну НасоновуАнастасію Мірошніченко, а й нове поповнення: Дар'ю Селіванову й Тетяну Білінську, а також звукорежисера Володимира Вильчинського.

   Справжнє диво на імпровізованій сцені видала команда по футбольному фрістайлу "Укрфрістайл" у вигляді фантастичного каскаду рухів з м'ячем, доступне лише майстрам справи. Активну участь в університетських заходах бере наш випускник, автор-виконавець Сергій Головач. Велику насолоду отримали глядачі від виступу дівчат зі збірної КНУБА з танцювальної аеробіки (керівник А.А.Бабинець).

   Приз глядацьких симпатій було визначено та вручено під час церемонії нагородження учасниками незалежного журі. Цікаво було дізнатися про історію фотографії та переглянути ролик, який підготувала Олена Володимирівна Горда, спеціально для учасників і гостей.

   З заключним словом звернулась директор бібліотеки Наталія Іванівна Хілобоченко, яка при вітала всіх переможців і висловила надію на подальшу співпрацю та творчі успіхи. 

https://www.youtube.com/watch?v=89xOFPQqonw&list=PLqlOYGuieO9UUvpBPjYvEo1ipXVqdq9xx&index=21&t=4s