10 авг. 2017 г.

СЛУЖБА ВОЛОНТЕРСТВА В БУДІВНИЦТВІ (передрукування матеріалів 2012 року)

Ю.Тимофеєв, куратор студради будівельного факультету КНУБА, к.т.н., доцент

      Як молоді знайти себе в сучасному минливому світі ?  Як бути успішному в бізнесі, в житті? Зазначені питання не ріторичні і хвилюють будь-кого з нас.

  Цій темі був присвячений науково-просвітницький бізнес-семінар, шо відбувся в КНУБА ЗО жовтня ц.р. Метою його було пробудити у студен­тів бажання добиватися більшого в житті, ознайомити молодь з сучасними техно­логіями в галузі будівельного та класич­ного бізнесу. Ініціатором заходу став студент ПЦБ-21 Віталій Гук, якого підтри­мали Служба волонтерства, благодійництва й милосердя КНУБА, деканат (декан на фото) та студрада факультету.

  Слухачі почули дві актуальні доповіді. Так, начальник відділу земельних відносин Департаменту капітального будівництва АКБ "Промінвестбанк", к.е.н, доцент ка­федри ОУБ О.М.Євдоченко виступив з те­мою:"Будівельний бізнес. Роль служби замовника у функціонуванні будівництва".Правда, вивчається це питання в рамках спеціального курсу протягом дев'яти лек­цій, але основні факти з тематики та по­няття до аудиторії були доведені.

     З доповіддю на тему "Закони успіху, мислення успішної людини" ознайомили юнаків та дівчат лідери сітьової кампанії "Тіоп Де" Олексій Штефан та Іван Меринич. Вони розповідали про власний дос­від досягнення успіху і те, що цьому спри­яло. До речі, позитивність зазначеного бізнес-тренінгу відмітили в кулуарах го­лова Ради молодих вчених КНУБА, к.т.н., доцент А.В.Шпаков та заступник декана будівельного факультету, к.е.н., доцент Ю.Б.Чернявська. Вони оцінили також і внесок ініціатора заходу Віталія Гука.

  Хочеться відзначити і виступи членів шоу-театру "Крила ангела": сестер Невпряг - Анни (ПЦБ-34) та Надії (ГІСТ-11), які дебютували перед глядачами з піснею А.Лорак "Розкажі мені" та студентки 2-го курсу ПЦБ Вікторії Масло, яка виконала пісню "Він ніколи, ніколи ще так не кохав".

 

https://www.youtube.com/watch?v=b4-fO0BFg44&list=PLqlOYGuieO9UUvpBPjYvEo1ipXVqdq9xx&index=27