УЧАСТЬ ТЕАТРУ В ГРОМАДСЬКОМУ ЖИТТІ КИЄВА

31 окт. 2017 г.

 От і закінчився на Русанівці марафон під назвою "ГРОМАДСЬКІЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ М.КИЄВА, 2018" Марафон, в якому одночасно переплелися устрімління місцевих жителів, активна робота самоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , креатив шкільного самоврядування острову та свідома участь театру і інших партнерів групи. Марафон, наслідки якого ми ще довго будемо відчувати на собі , і аналіз яких ще попереду. А закінчився він також весело і з вогником, як і починався. 

      28-29.10.2017 року на території європейського культурного центру "КРАКІВ"  і за його ініціативою відбувся черговий перфоменс (з тих, що відбувалися тут під час марафону і раніше), а саме - СВЯТО ПЕЧЕНОЇ КАРТОПЛІ. Дві доби поспіль усі бажаючі мали змогу скуштувати печену картоплю із салом, яку особисто готував персонал центру на чолі із головним адміністратором Оксаною Анатоліївною Абрашековою. В першу добу, крім того,  дитяча частина аудиторіїї приймала участь в двох багатогодинних квестах, поки відповідні батьки куштували картоплю і обмінювалися враженнями. І як завжди не обійшлося без різного роду звіряток (зокрема  слоника у виконанні члена групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" Ірини Тимошенко, жирафи, яку зіграла секретар групи  Валентина Єліна, та зайчика, роль якого дісталася президенту Русанівського ліцею, школярці Анні Давіс). В усьому цьому веселому роздалбайстві  прийняв участь перший заступник голови постійної комісії Київради з бюджету та соціально-економічного розвитку, місцевий депутат Олесь Вікторович Маляревич

                        УСПІХІВ ТОБІ, РУСАНІВКО !  

Фото заходу див. http://www.krilaangel.net/437321711 

16 окт. 2017 г.

       Кожен з нас мріє про затишний дім, про комфортне середовище. Але, як свідчить практика багатьох поколінь для цього іноді не так вже багато треба - просто взяти та зробити. Не перекладати все на владу, а потім стогнати на кухні: яка ж ця влада злочинна, вона не думає про людей. А почати із себе, з власних ідей та дій не пробували?

              11.10.2017р. якраз і було святом самостійності та креативності. За пропозицією самоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ", європейського культурного центру "КРАКІВ" та шоу-театру "КРИЛА АНГЕЛА"  у приміщенні колишнього кінотеатру "КРАКІВ" (Русанівська набережна, 12) відбулася значна мистецька подія - концерт "ВІДНОВИМО РУСАНІВКУ РАЗОМ!". Концерт являв собою частину фестивалю "РУСЯ-ФЕСТ" і був присвячений презентації шости громадських проектів, що були висунуті активов мікрорайону в рамках міської прграми "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ м.КИЄВА, 2018". Приємно, що активну роль в цьому заході відіграло місцеве шкільне самоврядування. Власне сам концерт мав ознаки конкурсу художньої самодіяльності між школами (учасниками були гімназія №136, СЗШ №137, СШ №182 та Русанівський ліцей), яким попередньо було видано творче завдання: художньо осмислити один з русанівських проектів (кожна школа працювала з якимось одним проектом).

          Скажімо відразу: з поставленним завданням учні справилися; номери, які вони показали на великій сцені кінотеатру, віддавали свіжістью та нестандартністью мислення. Але це був конкурс, а в конкурсі завжди є переможець. Так було і на цей раз. Вельмошановне та поважне журі на чолі із депутатом Київради Олесем Маляревичем та представником ініціативної групи Юрієм Перчем присудило головний приз (екшн-відеокамеру) гімназії №136. Втім і інші школи не залишилися без подарунків (комплекти радіомікрофонів). Все це стало можливим завдяки спонсорам заходу, в якості яких виступили благодійний фонд Олеся Маляревича та фонд благоустрію та розвитку "РУСАНІВКА". Моральну підтримку організаторам концерту здійснював публічний простір "ОЦІУМ,51" . Всім їм велика подяка за їх вклад у спільну справу.

         Однак на конкурсних змаганнях концерт не зупинився. Свято нечуванної майстерності та високої культури глядачам подарували місцеві та залучені митці: патріот Русанівки, композитор-виконавець та стиліст в одній особі Андрій Іванов (у якого напередодні був великий благодійний концерт в тому ж "КРАКОВІ"), майстер української пісні Ігор Якубовський, видатний фахівець хорового співу Тамара Кармазіна (всі троє - члени журі). Не відставали від них і творчі колективи, а саме: народний художній колектив ансамбль танцю "НЬЮ-АНС" (художні керівники - О. та В.Товбер), хор хлопчиків "СОКОЛЯТА" (хормейстер - Н.Лазарева), ансамбль бального танцю "МАТАДОР" (художні керівники - О. та Е.Абрашекови),  шоу-театр КНУБА "КРИЛА АНГЕЛА" та збірна КНУБА з танцювальної аеробіки (старший тренер - А.Бабінець). Справжнею прикрасою заходу стали вокальні номери досвідчених актрис  та неперевершених красунь театру Олени Шевчук та Анастасії Шуляк. А про комічну пародію на проект про відеокамери у виконанні Олени Шевчук, Лесі Снісаренко, Віталія Пастуха, Івана Тачки (і десь там позаду - автор цих рядків) я взагалі мовчу: шквал глядацьких оплесків - краща оцінка номеру, ніж будь-які слова. Додаткову насолоду для аудиторіїї створила балетмейстер збірної КНУБА з танцювальної аеробіки - Єлізавета Уткіна, подарувавши глядачам незабутній сольний танок у власному виконанні. Окрему подяку заслуговують звукорежисери Олександр Россол та Артем Муравьов, а так само відеооператор Богдан Яновіч. Без іх майстерності шоу наврядчи відбулося.

            Під час концерту трапилися кілька імпровізацій (зокрема в певний момент Олена Шевчук та Віталій Пастух почали вальсувати на сцені, що не було передбачено сценарієм). Однак всі ці речі не тільки не погіршили враження від заходу, а  ще й додали до нього певного шарму. Взагалі, захід можна вважати вдалим. Сподіваємося, що він додасть голоси в копілку презентованих ним громадських проектів. Бо завдання щодо культурного виховання молоді та залучення її до будівництва держави він вже виконав. І в цьому велика заслуга всіх, хто приймав в ньому участь: від учнів до дорослих. 

https://youtu.be/TA3i6ErBmzU  (ЧАСТИНА  ПЕРША)

https://youtu.be/H8IfdMQEXhY   (ЧАСТИНА  ДРУГА)

         

23 сен. 2017 г.

     Як показала практика, інтерес шкільної молоді Русанівки до програми  "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ"  не був спонтанним та випадковим. 22.09.2017року учні основних шкіл острову продовжили роботу над цією програмою (під керівництвом  представників самоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , в роботі якій приймає участь і театр). На цей раз вони планували ресурси, необхідні для реалізації обраних на попередньому етапі заходів. Крім того, шкільні активісти розподіляли зазначені заходи по дням (у підсумку був запроектований цілий промо-фестиваль, що має відбутися з 8 по 11 жовтня цього року включно). Побажаєио творчій молоді успіху та підтримуємо її своєю присутністю на заходах. Фестиваль відбудеться в різних місцях Русанівки, але підсумковий захід (концерт "ВІДНОВИМО РУСАНІВКУ РАЗОМ") планується в ЄКЦ "КРАКІВ" (11 жовтня , починаючи з 18.00).

Фото з наради див. за посиланням http://www.krilaangel.net/436669340

13 сен. 2017 г.

    13.09.2017 року за участю представника шоу-театру "Крила Ангела" відбулася чергова (друга) зустріч самоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" із шкільним самоврядуванням Русанівського мікрорайону. На нараді були присутні активісти гімназії №136, загальної середньої школи №137 та Русанівського ліцею. Учні разом із дорослими спільно виробили загальну модель промо-акцій щодо громадських проектів в межах програми "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ УЧАСТІ м.КИЄВА, 2018" . Ідея  участі молоді в процесах розвитку рідного міста настільки зачипила школярів, що вони виявили бажання, як висловилася одна з дівчат-активісток, "займатися будь-яким шухером (в хорошому розумінні - Примітка сайту), крім голодування". А "шухера" (тобто заходів) планується багато, так що до роботи, шановні, і сім футів вам під килем. 

Фото з наради дивись за посиланням http://www.krilaangel.net/436669340

Відео з наради дивись за посиланням http://www.krilaangel.net/436669681

 

25 авг. 2017 г.

      В серпні цього року відбулася значна історична подія: в Русанівському мікрорайоні (м. Київ, Дніпровський район) утворилася громадська ініціатива - самоврядна ініціативна група "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ". Це дійсно значна подія, оскільки Русанівка (хто не знає) - спальний район, і до цього часу особливої  громадської активності не виявляв. Метою створення групи стало створення та просування громадських проектів, а серед її засновників (крім директорів та керманичів місцевих компаній, керівництва місцевого органу самоорганізації населення, адміністрації Європейського культурного центру "КРАКІВ", інших небайдужих жителів острову) був помічений і представник нашого театру (він же один з представників КНУБА). Чималу підтримку новоутвореній платформі здійснив місцевий депутат, перший заступник постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку  Олесь Вікторович Маляревич, який зрештою увійшов до складу групи як повноцінний її учасник. А головним каталізатором події стала міська програма "Громадський бюджет участі м.Києва". Саме ця програма дозволить реалізувати багато задумів активної громадськості (поза межами чиновничої бюрократії). Будемо сподіватися на успіх, адже кожен такий приклад є цеглиною в розбудові сильної та незалежної держави України.