ПЕРЕДУМОВА

В цей розділ увійшли люди, що здійснють на даний час під прапором театру активну сценічну діяльність.

Ю. Е. ТИМОФЄЄВ

 

Тимофєєв Юрій Едуардович. Продюсер, сценарист та один з режисерів й ведучих театру, є одним з його засновників. Один з художніх керівників творчої студії (театру) "РУСАНІВСЬКІ АНГЕЛОЧКИ". Адміністратор цього сайту. Доцент (в даний час - докторант) кафедри організації та управління будівництва КНУБА, кандидат технічних наук, випускник будівельного факультету КНУБА (випуск 1999, з відзнакою). З кінця 2007 року по цей час ─ голова Служби волонтерства, благодійництва та милосердя КНУБА, з середини 2010р. відповідальний ради кураторів будівельного факультету КНУБА за 1-ий курс. Один з ідеологів виховної роботи на факультеті, п’ятикратний найкращий куратор академгрупи (сезони 2006/2007, 2008/2009, 2010/2011, 2011/2012 2013/2014 років), чемпіон «Візитна картка факультетів» (сезони 2005/2006, 2007/2008 років),  віце-чемпіон цього змагання (сезони 2008/2009, 2009/2010 років), бронзовий призер серії «Прокинься та співай» (сезон 2010/2011). З серпня 2017 року - модератор (згодом із січня 2018 року - секретарсамоврядної ініціативної групи "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" Одночастно з цим - голова Комісії  цієї групи з промоакцій (з січня 2018 року - Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів). Достатньо вольова людина, доводить обрану справу до кінця. Філософ за натурою, окрім сценаріїв  пише вірші, пісні, різноманітну прозу, журналістські репортажі в місцеву пресу. Є автором багатьох наукових статей у фахових виданнях.

І. П. ЯКУБОВСЬКИЙ

Якубовський Ігор Петрович. Заступник голови СВБМ КНУБА та заступник з виховної роботи директора ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості». Видатний композитор-бард, шанована та доброзичлива людина, педагог від Бога. Організатор багатьох культмасових заходів національно-патриотичного змісту. Автор багатьох ліричних та патріотичних пісенних творів (зокрема на вірш  С. Козацького (Сьомки) ним була написана пісня СОНЯХИ, а на вірш  Ю.Тимофєєва ─ композиція ПІСНЯ ПРО КОЗАКІВ). Співзасновник та активний учасник гурту "Простір музики".  Співпрацює з театром з весни 2014р., з осени того ж року - музичний продюсер театру.

 

Ю.Б.ЧЕРНЯВСЬКА

Чернявська Юлія Борисівна. Співпродюсер театру з серпня 2012 року. Дружелюбна жінка , талановитий педагог та вірний партнер.

С. В. КОЗАЦЬКИЙ

Козацький (справжнє призвище - Сьомка) Сергій Володимирович. Один з авторів театру, доцент кафедри основ архітектури та архітектурного проектування. В колі друзів і знайомих любить клоунаду, іноді дружелюбно підшуковує над ними. Часто виконує свої пісні сам, має досвід спільного їх виконання з іншими акторами колективу. В театрі з середини 2012 року.

А.ПИЩИК

Пищик  Анастасія. Студентка будівельного факультету КНУБА. Художній керівник театру (з червня 2015 року). Талановита вокалістка та серьозна дівчина з почуттям гумору. Вимоглива як до себе, так і до інших. Має сильний вокал. За час перебування в театрі (з весни 2014р.) добре себе зарекомендувала. Артистична та життєрадісна. Лауреат четвертого міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "СВІТ У ТВОЇХ ДОЛОНЯХ" (номінація "ВОКАЛ, СУПРОВІД - ГІТАРА", вікова категорія "ПРОФІ ВІД 21"). Була приведена в колектив  Якубовським.

 

А.ШУЛЯК

Шуляк Анастасія.  Студентка архітектурного факультету КНУБА. Головний режисер театру (з вересня 2016 року). Талановита вокалістка та актриса. Життєрадістна та комунікабельна дівчина з характером, вимогливий керівник. Має за плечима акторські курси. Живе творчими ідеями, які часто-густо переповнюють її. 

Н.БОДНАРУК

Боднарук Надія. Випускниця Київської музичної академії імені Л. О. Утьосова. Полюбляє серьозну музику та джаз. Талановита актриса та вокалістка.

Д. ВАКУЛА

Вакула Дар'я.  Студентка ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості". Врівноважена флегматична дівчина, що полюбляє музику та спів. Талановита вокалістка, вихованиця Якубовського.  В театрі з весни 2016 року.

Ю. ДОЛГОРУК

Долгорук Юрій. Студент будівельного факультету КНУБА. Музикант-гітарист театру. В колективі з весни 2015 року. Флегматичний хлопець, закоханий у чаріний світ музики взагалі та гітарних акордів зокрема.

М.НІКОЛАЄВА

Ніколаєва Марія. Студентка будівельного факультету КНУБА, талановита актриса. В театрі - з листопада 2017 року. Комунікабельна та життєрадістна.

В. ПАСТУХ

Пастух Віталій.  Студент будівельного факультету КНУБА. Звукорежисер, піротехнік та актор театру (з вересня 2016 року). Амбітний (в хорошому сенсі) та комунікабельний хлопець. З будь-якого питання має власну думку, але вміє домовлятися. 

Ю.РЯБУХА

Юлія Рябуха. Студентка будівельного факультету КНУБА. Прийшла у театр в листопаді 2017 року як актриса. Весела дівчина, знаходить спільну мову з усіма.

Л. СНІСАРЕНКО

Снісаренко Леся. Студентка будівельно-технологічного факультету КНУБА. Сценограф та актриса театру. В колектив прийшла восени 2017 року. М'яка у відносинах, сором'язлива дівчина, втім, коли вона виходить на сцену перетворюється на вогонь. Дуже вимоглива до себе (і до інших також), так що, немов кішка, може (якщо треба) випустити когітки. Хоче та вміє навчатися.

І. ТАЧКА

Тачка Іван. Студент будівельного факультету КНУБА. Душа компанії та майстер перевтілень. В театр прийшов разом із З. Михальчук, В. Пастухом, О. Шевчук та А. Шуляк (тобто у вересні 2016 року). Актор широкого профілю, хоча більш за все полюбляє грати у комедіях. Трохи лінкуватий, але в потрібний момент може зібратися та "вистрелити" .

Д. ФЕЛЬКО

Фелько Деніс. Студент ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості".  Флегматичний хлопець, вихованець Якубовського. Досвідчений вокаліст.   В театрі з весни 2016 року.

О. ШЕВЧУК

Шевчук Олена. Студентка будівельного факультету КНУБА. Вокалістка та актриса театру (з вересня 2016 року). Врівноважена та вимоглива дівчина. Тяжіє до самовдосконалення, через що у травні-червні 2017 року записалася у народний хор "БУДІВЕЛЬНИК" (на додаток до театру).  Весела та життєрадісна людина з почуттям гумору.