ПЕРЕДУМОВА

В цей розділ увійшли люди, що залишили значний внесок в житті  та в історіїї театру. Більшість з них на даний час не виступає, але вони підтримують з театром тісні стосунки, і без них театр просто не існував би. Усім ім ВЕЛИКА ШАНА та ПОДЯКА!

(ПРОДОВЖЕННЯ)

Т.М КАРМАЗІНА

Кармазіна Тамара Миколаївна.  З  весни 2016р. по листопад 2017р. - заступник голови СВБМ КНУБА та один з керівників театру, в недалекому минулому до цього заступник директора Національної капели бандуристів України. Професійна співачка-бандуристка. Чарівна, емоційна та цілеспрямована жінка, педагог від Бога. Вимоглива до себе та до інших. Цінує талановитих людей. Закохана у вітчизняну (українську) культуру, вміє донести її красу до глядачів та акторів. В період перебування у театрі була співпродюсером та викладачем з вокалу колективу. Лауреат четвертого міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "СВІТ У ТВОЇХ ДОЛОНЯХ" (номінація "КЕРІВНИК").

З.МИХАЛЬЧУК (ТЕРЗІ)

Михальчук (до заміжжя-Терзі) Злата. Студентка будівельного факультету КНУБА. Запальна актриса та фотограф театру. Талановита ведуча. В театрі - з осени 2016 року по осінь 2017 року. В її грі є щось містичне (недаремно дівчина так схожа на циганку, хоча наспрвді має молдавські коріння). Комунікабельна та дружелюбна.