КЕРІВНИЦТВО СТУДІЇ

А. ІВАНОВ

 

Іванов Андрій. Художній керівник Комісії по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи «РУСАНІВКА ─ КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ», один з художніх керівників студії. Лідер групи "ВІЧНО ЗЕЛЕНИЙ"композитор, життєрадісна та доброзичлива людина з почуттям гумору. Організатор багатьох культмасових заходів благодійного та просвітницького змісту.   Співпрацює з театром з осені 2017р., патріот України та Русанівки. 

 

Ю.ТИМОФЄЄВ

Тимофєєв Юрій ЕдуардовичОдин з художніх керівників студії. Продюсер, сценарист та один з режисерів й ведучих театру, є одним з його засновників. Адміністратор цього сайту. Доцент (в даний час - докторант) кафедри організації та управління будівництва КНУБА, кандидат технічних наук, випускник будівельного факультету КНУБА (випуск 1999, з відзнакою). З кінця 2007 року по цей час ─ голова Служби волонтерства, благодійництва та милосердя КНУБА, з середини 2010р. відповідальний ради кураторів будівельного факультету КНУБА за 1-ий курс. Один з ідеологів виховної роботи на факультеті, п’ятикратний найкращий куратор академгрупи (сезони 2006/2007, 2008/2009, 2010/2011, 2011/2012 2013/2014 років), чемпіон «Візитна картка факультетів» (сезони 2005/2006, 2007/2008 років),  віце-чемпіон цього змагання (сезони 2008/2009, 2009/2010 років), бронзовий призер серії «Прокинься та співай» (сезон 2010/2011). З серпня 2017 року - модератор (згодом із січня 2018 року - секретар) самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" Одночастно з цим - голова  Комісії  цієї групи з промоакцій (з січня 2018 року - Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів). Достатньо вольова людина, доводить обрану справу до кінця. Філософ за натурою, окрім сценаріїв  пише вірші, пісні, різноманітну прозу, журналістські репортажі в місцеву пресу. Є автором багатьох наукових статей у фахових виданнях.

МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕКТОР

А.МУРАВЙОВ

Муравйов Артем.  Заступник голови Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , президент ради учнівського самоврядування СЗШ №182. Головний звукорежисер та актор студії. Хлопець з організаційними здібностями та серьозними лідерськими намірами. Розбирається в техніці, має досвід звукорежисури в ЄКЦ "КРАКІВ".

Д.КУЛІШ

Куліш ДанїїлЧлен Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , віце-президент ради учнівського самоврядування СЗШ №182. Звукорежисер та актор студії. Життєрадісний хлопець. Розбирається в техніці.

М.ТКАЧЕНКО

Ткаченко Микита.  Член Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , член ради учнівського самоврядування СЗШ №182. Головний фотограф та актор студії. Спокійний розсудливий хлопець. Розбирається в техніці.