КЕРІВНИЦТВО СТУДІЇ

А. ІВАНОВ

 

Іванов Андрій. Художній керівник Комісії по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів громадської ініціативної групи «РУСАНІВКА ─ КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ», один з художніх керівників студії. Випускник  однієї з найдавнішої та найкращої столичної середньої загальноосвітньої школи  №182 (директор - Соколов Юрій Георгійович). Партнер Київського  музично - драматичного театру "КРИЛА АНГЕЛА".  Керівник сектора стилю та візажу цієї ж студії. Лідер групи "ЗАВЖДИ ЗЕЛЕНИЙ", композитор, поет, сценарист, парикмахер - стиліст, життєрадісна та доброзичлива людина з почуттям гумору. Заслужений діяч естрадного мистецтва України, організатор  багатьох культмасових заходів благодійного та просвітницького змісту.   Користується чималою повагою серед колег по цеху : від народного художника України Валерія Вітера (перший соліст легендарної ВІА "КОБЗА") до народних артистів України - Олексія Горбунова та Іво Бобула. Співпрацює з театром з осені 2017р., в студії - з січня 2018 року, патріот України та Русанівки (Русанівського мікрорайону Дніпровського району міста києва). Одружений, має красавицю дружину - Олену - та сина - Єгора, з яким часто виступає разом. Дружина - не  тільки гарна господиня та вірна подруга, а й адміністратор його (Андрія) творчих справ. Серед членів родини також батьки, сестра Людмила,  племінниця та кішка - Ася Карповна. Мріє про світ, де немає війн і всі один одному друг та брат. Віруючий православний хрістіанин.

 

Ю.ТИМОФЄЄВ

Тимофєєв Юрій ЕдуардовичОдин з художніх керівників студії. Продюсер, сценарист та один з режисерів й ведучих театру, є одним з його засновників. Адміністратор цього сайту. Доцент (в даний час - докторант) кафедри організації та управління будівництва КНУБА, кандидат технічних наук, випускник будівельного факультету КНУБА (випуск 1999, з відзнакою). З кінця 2007 року по цей час ─ голова Служби волонтерства, благодійництва та милосердя КНУБА, з середини 2010р. відповідальний ради кураторів будівельного факультету КНУБА за 1-ий курс. Один з ідеологів виховної роботи на факультеті, п’ятикратний найкращий куратор академгрупи (сезони 2006/2007, 2008/2009, 2010/2011, 2011/2012 2013/2014 років), чемпіон «Візитна картка факультетів» (сезони 2005/2006, 2007/2008 років),  віце-чемпіон цього змагання (сезони 2008/2009, 2009/2010 років), бронзовий призер серії «Прокинься та співай» (сезон 2010/2011). З серпня 2017 року - модератор (згодом із січня 2018 року - секретар) громадської ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" Одночастно з цим - голова  Комісії  цієї групи з промоакцій (з січня 2018 року - Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів). Достатньо вольова людина, доводить обрану справу до кінця. Філософ за натурою, окрім сценаріїв  пише вірші, пісні, різноманітну прозу, журналістські репортажі в місцеву пресу. Є автором багатьох наукових статей у фахових виданнях.

МУЗИЧНО-ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕКТОР

А.ШУЛЯК

Шуляк Анастасія.  Студентка архітектурного факультету КНУБА. Головний режисер театру (з вересня 2016 року). Керівник музично-театрального сектора студії. Талановита вокалістка та актриса. Життєрадістна та комунікабельна дівчина з характером, вимогливий керівник. Має за плечима акторські курси. Живе творчими ідеями, які часто-густо переповнюють її. 

А.МУРАВЙОВ

Муравйов Артем.  Заступник голови Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , президент ради учнівського самоврядування СЗШ №182. Головний звукорежисер та актор студії. Хлопець з організаційними здібностями та серьозними лідерськими намірами. Розбирається в техніці, має досвід звукорежисури в ЄКЦ "КРАКІВ".

Д.КУЛІШ

Куліш ДанїїлЧлен Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , віце-президент ради учнівського самоврядування СЗШ №182. Звукорежисер та актор студії. Життєрадісний хлопець. Розбирається в техніці.

В.АРЖАННІКОВА

Аржаннікова Вероніка. Актриса та танцівниця студії. Учениця СЗШ №182. Як і сестри Оскіни відрізняється "моторчиком в одному місці". Життєрадістна та енергійна дівчина. Любить досліджувати та експериментувати із квітами.

А.ГЕОРГІЄВСЬКИЙ

Георгієвський Андрій. Актор студії. Учень СЗШ №182.

І. ГЛАДИШКО

Гладишко Ілля. Актор студії, креативник на всі руки. Учень СЗШ №182.

О.ЗАГОРОДНІЙ

Загородній Олександр. Головний відеорежисер та актор студії, учень СЗШ №182. Спокійний розсудливий хлопець, на перший погляд навідь флегматичний. Розбирається в техніці, зокрема в технологіях відеомонтажа та відеозйомок.

О.ЗУБКОВА

Зубкова Олександра. Керівник хореографічного сектора - Головний хореограф студії, сценограф, танцівниця та актриса студії. Учениця СЗШ №182. Має досвід навчання танцам в ансамблі "НЬЮ-АНС".

Г.МАКСИМОВА

Максимова Ганна. Відеорежисер, актриса-вокалістка студії. Учениця СЗШ №182. Весела дівчина, яка цікавиться всім.

Д.ОВЧАРЕНКО

Овчаренко Дар'я. Актриса, танцівниця, вокалістка та хореограф студії. Учениця СЗШ №182.

А.ОСКІНА

Оскіна Анастасія. Актриса та танцівниця студії, сестра Олександри Оскіної. Учениця СЗШ №182. Непосидюща дівчина, що любить життя.

О.ОСКІНА

Оскіна Олександра. Головний сценограф, танцівниця та актриса студії. Учениця СЗШ №182. Життєрадістна та енергійна дівчина. Розбирається в ланшафтному дизайні.

Є.РЕНСЕВИЧ

Ренсевич Єкатерина. Сценограф та актриса студії. Учениця СЗШ №182.

М.ТКАЧЕНКО

Ткаченко Микита.  Член Комісіїї по роботі з учнями русанівських шкіл та організації масових заходів самоврядної ініціативної групи  "РУСАНІВКА - КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" , член ради учнівського самоврядування СЗШ №182. Головний фотограф та актор студії. Спокійний розсудливий хлопець. Розбирається в техніці.

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ СЕКТОР

О.ЗУБКОВА

Зубкова Олександра. Керівник сектора - Головний хореограф студії, сценограф, танцівниця та актриса студії. Учениця СЗШ №182. Має досвід навчання танцам в ансамблі "НЬЮ-АНС".

В.АРЖАННІКОВА

Аржаннікова Вероніка. Актриса та танцівниця студії. Учениця СЗШ №182. Як і сестри Оскіни відрізняється "моторчиком в одному місці". Життєрадістна та енергійна дівчина. Любить досліджувати та експериментувати із квітами.

Д.ОВЧАРЕНКО

Овчаренко Дар'я. Актриса, танцівниця, вокалістка та хореограф студії. Учениця СЗШ №182.

А.ОСКІНА

Оскіна Анастасія. Актриса та танцівниця студії, сестра Олександри Оскіної. Учениця СЗШ №182. Непосидюща дівчина, що любить життя.

О.ОСКІНА

Оскіна Олександра. Головний сценограф, танцівниця та актриса студії. Учениця СЗШ №182. Життєрадістна та енергійна дівчина. Розбирається в ланшафтному дизайні.