19 дек. 2018 г.

ПОТЯГ У ЄВРОПУ

Ю.Е.Тимофєєв, продюсер театру, к.т.н., доцент

     Будь-які ідеї рано чи піздно мають властивість реалізовуватися. От і громадський проект "ТЕПЛІ ШКОЛИ" , про який ми періодично розповідали своїм дописувачам, теж підійшов до логічного завершення. Не все із запланованого (з різних причин) вдалося втілити, не всі побажання задовільнити. Але ця подія з усією очевидністю показала, що свої проблеми громада (при певних умовах) здатна вирішувати сама. Без політиків та чиновників. Без добрих дядь або інших чаклунів. Адже дива робимо ми самі, своєю наполегливою працею та не аби яким креативом.

        14.12.2018р. в приміщенні актової зали середньої школи №137 Дніпровського району м. Києва (мвкрорайон Русанівка) відбулося офіційне введення в дію результатів проекту. Церемонія була організована у вигляді веселого роздалбайного концерту, а зреалізував її наш театр. Від останнього були задіяні найдосвідченіші сили, а саме автор ціх рядків (він був ведучим шоу) та відомий композитор, заступник директора Київського коледжу легкої прмисловості, викладач кафедри політичних наук Київського національного університету будівництва та архітектури Ігор Петрович Якубовський (маестро виконав цілих п'ять композицій, серед яких були як традиційні , так і нові). Крім цих осіб, на святі були присутні: клуб бального танцю "МАТАДОР" , вокально-інструментальний ансамбль "КВІТНИЧОК" , учні школи-господині Влада Чуйко та Хамза Рауль. Технічний бік справи обслуговували: головний звукорежисер творчої студії "РУСАНІВСЬКІ АНГЕЛОЧКИ"  Артем Муравьов та представник Європейського культурного центру "КРАКІВ"  Олександр Россол , який взяв на себе функції відеооператора. Фотозйомку забезпечували  Ольга Бернасовська (апарат першого заступника голови КМДА М.Поворозника) та Ірина Тимошенко (громадська ініціативна група "РУСАНІВКА ─ КОМФОРТНИЙ ОСТРІВ" ).

        На наш погляд свято вдалося. Не бракувало і офіційних промов. Теплі слова подяки пролунали, зокрема, від заступника голови Дніпровської РДА м. Києва Алли Вікторівни Завгородній, представника районного управління освіти Ольги Володимирівни Обловатної,  директорів шкіл, задіяних у проекті, виконуючого обов'язки директора ЄКЦ "КРАКІВ" Оксани Анатоліївни Абрашекової, тощо. Одним словом все пройшло, як ніколи, яскраво та повчально. Сподіваємося, що подібного роду заходи на Русанівці не останні.

https://youtu.be/ORHh5FvqLMQ